עמוד הבית     רשימת קישורים     צור קשר 
מי אנחנו
    פרופיל החברה
    ההנהלה

מוצרים ושרותים
    כללי
    חשבונות בחו"ל
    תוכנית פנסיונית ייחודית
    Wealth Management

גילוי נאות

ניהול פנסיוני (Wealth Management)

ניאו לייף מתמחה בניהול הסדרים פנסיוניים על כל מרכיביו החל מניהול החיסכון ההוני והחיסכון לקצבה וכלה בשילוב עם אלמנטים ביטוחים סוציאליים משלימים ובמערך גבייה.

בחינת תיק החיסכון הפנסיוני

ניאו-לייף בונה עבור לקוחותיה את תיק החיסכון הפנסיוני, תוך בחינת מגוון השיקולים הרלוונטיים לצורך קבלת ההחלטה התואמת את צרכי כל לקוח. מרכיבי החיסכון כמו: הכנסה שוטפת, תוכניות פנסיוניות והשקעות פיננסיות קיימות, רכוש, נדל"ן ועוד, לצד ניתוח כל סעיפי ההוצאות שוטפות והצפויות בעת הפרישה מעבודה נלקחים בחשבון ביחד עם היבטי המיסוי. ללקוח נבנה תמהיל ממגוון של מוצרים פנסיונים שונים אשר יענו לענות על צרכיו בהווה ובעתיד.

השירות נעשה על בסיס מתמשך, לאורך שנים, שבמהלכם בוחנים המומחים של ניאו-לייף את התאמת המוצרים שנבחרו לצרכי כל אחד מלקוחותיהם, וזאת על בסיס עדכון המידע השוטף שנתקבל הן מהלקוחות והן מפרסומים על ביצועי מנהלי המוצרים הפנסיונים. במידה אנו סבורים כי נדרשת התאמה במרכיבי התיק הפנסיוני של הלקוח - הם יוצגו פניו לשם קבלת אישוריו לביצוע השינויים.

שירות פנסיוני מקצועי

בראש הצוות המקצועי הפנסיוני של ניאו-לייף עומד מר חיים חכם, בעל רישיון סוכן פנסיוני ובעל ניסיון בתחום הפנסיוני של עשרות בשנים. הידע המקצועי של צוות ניאו-לייף מתבטא, בין היתר, בחשיפת לקוחות ניאו-לייף למגוון רחב מאוד של מוצרים בארץ ובעולם, שיכולים להינתן רק בידי בעלי מקצוע עם פרספקטיבה מקומית ובינלאומית רחבה בתחום הפנסיוני בכלל ובתחום ניהול ההשקעות בפרט. החברה מאפשרת ללקוחותיה, בנוסף, גם תמהיל מגוון בתחום הניהול הפנסיוני ובתחום ניהול ההשקעות הפיננסיות.

      בניין הורד, דרך השלום 53 גבעתיים 53454, טל 03-5711773, פקס 03-5711774 פיתוח - נשיא טכנולוגיות